Szkoła Podstawowa w Żukowie

Są takie dni, jedyna dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych Babć i dziadków. To dni pełne uśmiechów, wzruszeń i radości.

Przedszkolaki  z obu grup wykonały program artystyczno – muzyczny oraz tańce i piosenki okolicznościowe, związane tematycznie z tymże świętem. Oprawę muzyczną przygotowała i prowadziła Pani Ania – nauczyciel rytmiki a akompaniował Pan Waldemar.

 

Oprócz montażu słowno – muzycznego, szanowni goście obejrzeli w wykonaniu swoich wnucząt przedstawienie pt.: „Babcia i Dziadek – nasi czarodzieje”. Były też życzenia, wspólna zabawa i upominki – kwiaty i maskotki z niespodzianką wykonane własnoręcznie. Frekwencja jak co roku dopisała. Dzieci poczuły się prawdziwymi gospodarzami placówki przedszkolnej. Spotkanie uwieńczył uroczysty wspólny poczęstunek przy kawie, herbatce ciasteczkach. Pyszny poczęstunek przygotowali Rodzice dzieci, którym gorąco dziękujemy za zaangażowanie. Wizyta dziadków upłynęła w miłej i serdecznej atmosferze.

 

23.02.2018 r.

 

Copyright © 2017-2020.
Szkoła Podstawowa w Żukowie