Szkoła Podstawowa w Żukowie

8 grudnia o godzinie 16.00 w porozumieniu z Panią Sołtys – Martą Guczko w świetlicy wiejskiej w Korolówce odbył się Bal Mikołajkowy. Całą imprezę poprowadzili profesjonalni animatorzy z firmy „Pasja” z Chełma, którzy zapewniali wszystkim obecnym świetną zabawę. Nawet rodzice nie mieli okazji się nudzić :) 

Atrakcji było co nie miara: tańce, śpiewy, konkursy, dmuchanie baniek mydlanych z dymem itd. Podczas przerw dzieci mogły skorzystać z ciepłego posiłku w postaci zupy pomidorowej oraz słodkich naleśników z serem. Poczęstunek przygotowały panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Korolówce. Ponadto do schrupania były upieczone przez rodziców ciasta i ciastka.

 

Zabawa była przednia! Niedługo potem w świetlicy pojawił się długo oczekiwany przez dzieci gość – ŚWIĘTY MIKOŁAJ, który miał prezenty dla każdego! Oczywiście nie obyło się bez zaśpiewania piosenki lub wyrecytowania jakiegoś wierszyka. Następnie wszyscy ustawili się do wspólnego zdjęcia z Mikołajem.

 

Na koniec dzieci założyły kurtki i wyszły na zewnątrz, by podziwiać zapalenie kolorowych światełek na wiejskiej choince. To był piękny widok. Bal zakończył się około godziny 19.00, po czym wszyscy z uśmiechami na twarzach wrócili do domów.

 

 

Copyright © 2017-2020.
Szkoła Podstawowa w Żukowie