Szkoła Podstawowa w Żukowie

Nasze przedszkolaki uwielbiają teatrzyki. 5 lutego mieliśmy okazję gościć teatrzyk , który przyjechał do nas z przedstawieniem pt: "Kozucha kłamczucha". Nasi podopieczni uczestniczyli w inscenizacji muzycznej, która opowiadała o losach dziewczynki Paulinki oraz kózki, która lubiła oszukiwać innych. Dzieci obejrzały przedstawioną historię z wielkim zainteresowaniem, na podstawie historii kózki mogły się przekonać, że należy zawsze być dobrym i nie oszukiwać innych. To było bardzo ciekawe przedstawienie z bardzo mądrym przesłaniem.

Czytaj więcej...

11 stycznia w naszym Przedszkolu odbyło się spotkanie z policjantem, aspirantem Tomaszem Tureńcem.  Spotkanie miało na celu przeprowadzenie wśród przedszkolaków rozmowy na temat bezpiecznego zachowania podczas ferii. Aspirant wyświetlił film, w którym wyjaśniono jak bezpiecznie się bawić na śniegu oraz w domu a następnie odbył z dziećmi rozmowę. Zajęcia z Panem policjantem były bardzo ciekawe i przydatne, dzieci mogły się wiele nauczyć i na pewno będą teraz na siebie uważać.

Czytaj więcej...

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, tj:20 grudnia do naszego przedszkola przyjechał teatrzyk. Dla naszych maluchów była to ogromna niespodzianka i wielka radość. Teatrzyk przeniósł nas do krainy Świętego Mikołaja, dzieci wraz z aktorami rozwiązywały świąteczne zagadki, pomagając Świętemu Mikołajowi w świątecznych porządkach. To była niesamowita przygoda.

Czytaj więcej...

Okres przed Świętami  Bożego Narodzenia to w naszym przedszkolu piękny czas śpiewania kolęd, pastorałek, robienia świątecznych dekoracji, kartek świątecznych, radości i wesołej zabawy. Na naszych podopiecznych czekała kolejna niespodzianka. Pani wychowawczyni grupy starszaków upiekła przepyszne pierniczki, które to nasze dzieci mogły sobie udekorować według własnego pomysłu. Ciasteczka wyszły przepięknie i kolorowo, a kiedy wszystkie były już gotowe zniknęły w brzuszkach maluchów momentalnie.

Czytaj więcej...

Copyright © 2017-2018.
Szkoła Podstawowa w Żukowie