Szkoła Podstawowa w Żukowie

Informujemy, że wszyscy zgłoszeni kandydaci do oddziałów przedszkolnych oraz klasy pierwszej zostali zakwalifikowani. Lista nazwisk dzieci zakwalifikowanych zostanie opublikowana na drzwiach wejściowych do budynku Szkoły Podstawowej w Żukowie oraz Zamiejscowego Oddziału Przedszkolnego w Korolówce

Uprzejmie informuję, uczniów klasy 8 i ich rodziców, że Szkoła Podstawowa w Żukowie w odpowiedzi na propozycję Centralnej Komisji Egzaminacyjnej postanowiła przystąpić  do próbnego egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego, matematyki oraz języka angielskiego, który odbędzie się w dn. 30 marca – 1 kwietnia br.
Materiały obejmą zarówno arkusze w wersji standardowej, jak i te dostosowane do potrzeb uczniów z niepełnosprawnościami. Wszystkie materiały, w tym nagrania w formacie mp3 do zadań na rozumienie ze słuchu w arkuszach z języków obcych nowożytnych, zostaną zamieszczone na stronie internetowej Centralnej Komisji Egzaminacyjnej (www.cke.gov.pl) oraz na stronach internetowych okręgowych komisji egzaminacyjnych w następujących terminach:

  • 30 marca br. (poniedziałek), ok. godz. 9:00 – język polski
  • 31 marca br. (wtorek), ok. godz. 9:00 – matematyka
  • 1 kwietnia br. (środa), ok. godz. 9:00 – języki obce nowożytne.

Czytaj więcej...

Zarządzenie  nr  17/2019/20

dyrektora Szkoły Podstawowej w Żukowie

z dnia 23 marca 2020 r.

o obowiązku realizacji podstawy programowej w formie kształcenia na odległość

 

Działając na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20.03.2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 oraz rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20.03.2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 zarządza się, co następuje:

Czytaj więcej...

Ze względu na ogłoszony na terenie Polski stan zagrożenia epidemicznego i związane z tym zawieszenie nauki w szkołach i placówkach oświatowych, od dnia 16 marca br. Szkoła Podstawowa w Żukowie będzie zamknięta dla interesantów do odwołania.

W razie konieczności prosimy o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub telefoniczny: (82)5717224.

Wnioski o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego/klasy pierwszej na rok szkolny 2020/2021 prosimy składać do skrzynki zamieszczonej przy wejściu do budynku.

 

Czytaj więcej...

Copyright © 2017-2020.
Szkoła Podstawowa w Żukowie