Szkoła Podstawowa w Żukowie

Szczęśliwej drogi, już czas...

 

19 czerwca 2019 r. pożegnaliśmy rok szkolny 2018/2019 oraz ósmoklasistów, którzy ukończyli szkołę. Uroczystość poprzedzona Mszą Świętą w kościele parafialnym odbyła się przed budynkiem szkoły.

Czytaj więcej...

04.06.2019 r. uczniowie klas: II, VII i VIII pojechali do Muzeum Józefa Ignacego Kraszewskiego w Romanowie. Po dotarciu na miejsce uczniowie się rozdzielili. Klasa II wzięła udział w grze terenowej, klasy VII i VIII wybrały lekcję o historii pisma i książek.

Czytaj więcej...

W każdym bowiem dorosłym mieszka dziecko, którym kiedyś był, a w każdym dziecku dorosły, którym kiedyś będzie.

(J. Connoly)

            

W doskonałych nastrojach i z wielkim apetytem na dobrą zabawę uczniowie Szkoły Podstawowej w Żukowie rozpoczęli obchody Dnia Dziecka. 30 maja o godz. 9.00 klasy 1-3 przystąpiły do zawodów szybkościowo-zwinnościowych. W rywalizacji o tytuł mistrza najlepsza okazała się klasa II, drugie miejsce zajęła klasa I, natomiast trzecie- klasa III. Wszyscy mali sportowcy otrzymali pamiątkowe medale. W tym czasie klasy IV-VIII skupiły się na potyczkach intelektualnych w ramach międzyszkolnego konkursu WIELKI TEST Z HISTORII. Polskie symbole narodowe.

Czytaj więcej...

Uczniowie klas VII i VIII Szkoły Podstawowej w Żukowie wzięli udział niecodziennym wydarzeniu. 21 maja 2019 r. dzięki uprzejmości dyrektora ZSCKR w Korolówce-Osadzie, p. Leszka Młynarczyka oraz opiekuna Szkolnego Koła Teatralnego „Korale”, p. Ewy Krzywani, młodzież miała okazję spotkać niezwykłych pasjonatów gry aktorskiej – Teatr Oko i MMS Impro+ z Rudy Huty.

Czytaj więcej...

Copyright © 2017-2018.
Szkoła Podstawowa w Żukowie